Joomla! Takımından Son Haberler

MART AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

2019 Mart ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi. ATO Meclis Başkanı Mehmet Sıray başkanlığında yapılan toplantıya Meclis Üyeleri ve Meslek Komitesi Başkanları katıldı.

Toplantıya Meclis Başkanı Mehmet Sıray'ın açılış konuşmasıyla başlandı.Toplantıda, bir önceki toplantıda alınan kararlar değerlendirildi. Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın, Meclis Başkanımız Mehmet Sıray, ATO Ankara Delegesi Yusuf Yılmaz ve ATO Genel Sekreteri Ahmet Baç'ın katıldıkları TOBB 75. Genel Kurul hakkında Meclis Üyelerimiz bilgilendirildi. Genel Kurul'da açtığımız zeytin, zeytinyağı standının gördüğü yoğun ilgi ve memnuniyeti Meclis Başkanımız Mehmet Sıray anlattı. Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın tarafından hazırlanan Mart ayı faaliyet raporunun Meclis Üyelerimize dağıtılmasının ardından dilek ve temennilerle toplantı sona erdi.

Yönetim Kurulu 12. Faaliyet Raporuna ulaşmak için tıklayınız.

mart 2019 meclis 2 mart 2019 meclis 1

 

MEDYA AYVALIK GAZETESİ SUAT SALGIN BAŞKANIMIZ MUSTAFA BÜYÜKÇIVGIN'I ZİYARET ETTİ

17 Ocak 2019 Perşembe günü Medya Ayvalık Gazetesi'nden Suat Salgın ATO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükçıvgın'ı ziyaret etti. Ayvalık Ticaret Odası'nın yapmış olduğu projeler ve çalışmalar ile ilgili bilgi aldı ve Ayvalık'ın ticari hayatı ile ilgili görüş alışverişinde bulunuldu.

suat salgın

Invest in Balıkesir

"Invest in Balıkesir" Web Site

South Marmara Development Agency is on Your Side with the Investment Support Office in Balıkesir.

Investment Support Office in Balıkesir engages in a variety of activities in order to develop the business and investment environment in the province; to attract investors by promoting the investment opportunities to the investors; and to inform and guide the investors.

For further information visit the web site

GÜNEY MARMARA KALKINMA AJANSI ÇALIŞTAYI

Sayın Üyemiz, Güney Marmara Bölge Planı 2010-2013 döneminin tamamlanmak üzere olduğu, 2014-2018 yıllarını kapsayan yeni dönem bölge planı hazırlık çalışmaları doğrultusunda yöneticinin katılımcılık ilkelerinin daha etkili bir şekilde uygulanması, çalışmaların yerelin ihtiyaçlarının yerinde tespiti, güçlü yaygın bir toplumsal ve kurumsal tabana oturtulması amaçlanmaktadır.

Bu amaçla Ticaret Odamız Toplantı Salonu'nda 11/06/2013 Salı günü saat 15.00-17.00 arasında konu ile ilgili bir çalıştay yapılacaktır. Bu çalıştaya İlçemizde mevcut bulunan zeytin, zeytinyağı sektörü, turizm sektörü, dernek temsilcileri, özel sektör ve kooperatif temsilcileri davetlidir.

Saygılarımla

Rahmi GENÇER

KATILAN KURUMLAR

Ayvalık Kaymakamlığı

Ayvalık Belediye Başkanlığı

Altınova Belediye Başkanlığı 

Küçükköy Belediye Başkanlığı

Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü

Siyasi Parti Temsilcileri

İlçe Emniyet Müdürlüğü

İlçe Jandarma Komutanlığı

Gıda Tarim ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

İlçe Sağlık Müdürlüğü

İlçe Turizm Danışma Bürosu

Ayvalık İlçe Dernek Büro Şefliği

Ayvalık Ticaret Odası

Rahmi Gençer Yeni Asır Tv'ye Konuk Oldu

Yönetim Kurulu Başkanımız Rahmi Gençer, 27 Kasım Çarşamba akşamı Yeni Asır Tv'de yayınlanan " Aylin Onart'la Akşam Kahvesi" programına konuk oldu. Geçtiğimiz ay düzenlenen "9.Ayvalık Zeytin Hasat Günleri"nin konuşulduğu programı aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Aidat Tahsilatı

Sayın Üyemiz,

5174 sayılı Kanunun Yıllık Üye Aidatıyla ilgili 24. maddesi ile gelir ve ya kurumlar vergisi mükellefi üyelerimizin ayrıca ödemekle oldukları munzam aidatı düzenleyen 25. maddesi gereğince yıllık aidatınızın 1. taksidi Haziran ayı sonuna kadar Odamıza ödenmesi hususunda bilgilerinizi rica ederiz.

Saygılarımızla