Joomla! Takımından Son Haberler

Oda Aidatlarını Kredi Kartı İle Web Sitemizden Ödeyebilirsiniz

Sayın Üyemiz,

Oda aidatlarınızı artık https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin güvenli teknik alt yapısı ile 2018 ve geçmiş dönem aidat borcunuzu kredi kartı ile ödemeniz mümkün.

Online tahsilat sayfasına giriş yaptıktan sonra Ayvalık Ticaret Odası'nı seçip üye sicil numaranızı( başına 00 koyarak) ve vergi ya da TC Kimlik numaranızı girerek aidat borcunuzu sorgulayabilir ve ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

ENFLASYONLA TOPYEKÜN MÜCADELE

Sayın Üyemiz,
Enflasyonla topyekün mücadele programı çerçevesinde indirim kampanyası düzenlenmiştir.Yıl sonuna kadar satışını yaptığı ürünlerde en az %10 indirim uygulamak isteyen üyelerimiz program dahilinde kampanyaya katılacağını ve indirim uygulayacakları ürün listesi ve görsellerini  22 Ekim 2018 tarihine kadar Odamıza bildirmelerini rica ederiz. Kampanyaya katılan üyelerimiz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'ne bildirilerek ülke çapında kampanyaya katılan firmalar listesinde yer alacaktır.

Aşağıda yer alan listedeki ürünlerde indirim yapacak üyelerimizin en kısa sürede odamızla irtibata geçmeleri rica olunur.

Ürün listesi

 

enf

ODAMIZDA HASAT GÜNLERİ BASIN TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

15 Ekim 2018 Pazartesi günü Odamızda ATO Başkanı Mustafa Büyükçıvgın, Başkan Yardımcıları Osman Özdoğan ve Mehmet Babayiğit, Meclis Başkanı Mehmet Sıray, Meclis Başkan Yardımcısı Suat Akın ve Meclis Üyesi Metin Akkuş tarafından 14. Ayvalık Uluslararası Zeytin Hasat Günleri Basın Toplantısı gerçekleştirildi.

26-27-28-29 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleşecek olan 14. Ayvalık Uluslararası Zeytin Hasat Günleri Basın Bültenine ulaşmak için tıklayınız.

basn toplants

 

ATO BAŞKANI MUSTAFA BÜYÜKÇIVGIN BURSA 16. TARIM, TOHUMCULUK, FİDANCILIK VE SÜT ENDÜSTRİSİ FUARI'NA KATILDI.

ATO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükçıvgın 13 Ekim 2018 Cumartesi günü BURSA TARIM FUARI'nı ziyaret etti. Ziyaret kapsamında Ayvalık Hasat Etkinlikleri sponsorlarından Pellenc ve Semak firmalarının standlarına uğradı. David Biçaco ve Süleyman Keleş'e çalışmalarında başarılar diledi ve yeni hasat sezonu satışları hakkında bilgi aldı. ATO Başkanı Mustafa Büyükçıvgın TARIM VE ORMAN BAKANLIĞI'nın standını da ziyaret etti.

Bursa fuar 1    Bursa fuar 2

Devamını oku: ATO BAŞKANI MUSTAFA BÜYÜKÇIVGIN BURSA 16. TARIM, TOHUMCULUK, FİDANCILIK VE SÜT ENDÜSTRİSİ...

BUTİK ZEYTİNYAĞI ÜRETİCİSİ RENGİN SUAR ODAMIZI ZİYARET ETTİ

11 Ekim 2018 Perşembe günü Butik zeytinyağı üreticisi ve Türkiye'nin tanınmış yüzlerinden Rengin Suar Odamızı ziyaret ettiler. Bu yılki Zeytin Hasat Günlerine katılacaklarını belirterek ATO Başkanı Mustafa Büyükçıvgın'a kendi ürettikleri zeytinyağından hediye ettiler. ATO Başkanı Mustafa Büyükçıvgın kendilerinin katılımlarının ATO için büyük bir destek ve güç olduğunu belirterek kendilerine teşekkür ettiler.

11 ekim 2018

 

 

ODAMIZ BALIKESİR BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ'NE ZİYARETTE BULUNDU

9 Ekim 2018 Salı günü ATO Başkanı Mustafa Büyükçıvgın, Başkan Yardımcısı Osman Özdoğan, Yönetim Kurulu Üyesi Ali Uçar ve Ayvalık Ziraat Odası Başkanı Hasan Kıtay Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu'nu ziyaret ettiler. Odamız Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Ayvalık Belediyesi, Ayvalık Ziraat Odası ile birlikte hazırladığı  14. Ayvalık Uluslararası Zeytin Hasat Günleri Etkinliği hakkında kendilerine bilgi verdiler. Görüşmede Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'ne destek ve katkıları için teşekkürlerimizi ilettik.

bbb 2

bbb 1

 

ZEYTİN GÜVENLİĞİ KORUMA TOPLANTISI YAPILDI

9 Ekim 2018 Salı günü Odamızda Ayvalık merasında zeytin güvenliği ile ilgili özellikle zeytin hasat sezonu başlangıcından önce oluşabilecek sorunlara ilişkin önlemlerin konuşulup tartışıldığı bir toplantı düzenlendi. Toplantıya Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, Jandarma Komutanı Kıdemli Yüzbaşı Özay Dörttepe, Meslek Odaları Temsilcileri ve Zeytin Üreticileri katıldı. Konuyla ilgili fikir alışverişinde bulunuldu, görüşler dile getirildi ve verimli bir toplantı gerçekleştirilmiş oldu.

zeytin koruma 2

zeytin koruma 1

ŞEHİT ABDULLAH TAYYİP OLÇOK MESLEKİ VE TEKNİK ANADOLU LİSESİ SİMÜLASYON TEKNOLOJİSİ EĞİTİMİ

9 Ekim 2018 Salı günü Odamız, Şehit Abdullah Tayyip Olçok Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi tarafından hazırlanan ''Simülasyon Teknolojisi ile Sanayinin İhtiyaç Duyduğu Nitelikte Eleman Yetiştiriyoruz'' Projesine ev sahipliği yaptı.

Tanıtım toplantısına Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan'ın da katıldığı projenin amacı; bölgemizde sanayinin ihtiyaç duyduğu uzman personeli yetiştirmek. 1 Aralık 2018'den itibaren bu amaçla 3 eğitmenle birlikte kaynak operatörü olmak isteyen yetişkin, işsiz bireylere veya kaynakçılık konusunda uzmanlaşmak isteyen bireylere kurslar düzenlenecek.

ATO Başkanı Mustafa Büyükçıvgın Odamız adına ev sahipliği yaparak projeye destek verdiğini açıkladı.

meslek lisesi 2

meslek lisesi

 

 

 

İMEAK DENİZ TİCARET ODASI ALİAĞA ŞUBESİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ

9 Ekim 2018 Salı Günü, geçtiğimiz aylarda kurulan İMEAK Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi Yönetim Kurulu Odamıza ziyarete geldiler. ATO Başkanı Mustafa Büyükçıvgın ve Başkan Yardımcıları Osman Özdoğan ve Mehmet Babayiğit kendilerini karşıladılar. Deniz TO Aliağa Şubesi Yönetim Kurulu'na Ayvalık'ın tanınmış iş adamlarından Ali Jale de seçilmiştir. Ayvalık, Foça, Bergama, Dikili ve Menemen olmak üzere Deniz Ticaret Odası Aliağa Şubesi'nin bölgesel olarak faaliyetlerini sürdüreceğini belirttiler. Kendileri iyi niyet nişanesi olarak Odamıza plaket takdim ettiler. ATO Başkanı Mustafa Büyükçıvgın da bu ince davranışlarından dolayı Deniz Ticaret Odasına teşekkürlerini iletti.

imak deniz to 2

imak

ALTINOVA SAHİLİNDE MADEN ARAMAYA HAYIR KOMİSYONU'NA ATO'DAN DESTEK

8 Ekim 2018 Pazartesi günü Ayvalık Altınova Sahilinde Maden Aramaya Hayır Komisyonu ziyaretimize geldi. ATO Başkanı Mustafa Büyükçıvgın denizin içinde demir madeni işletilmesi projesine yönelik tepkisini dile getirdi. ''Madene Karşı Güçbirliği Platformu'' üyeleriyle işbirliği içerisinde Ayvalık Ticaret Odası olarak imza kampanyası başlatıldı.

MADENE HAYIR

Alt Kategoriler

Adres: Fevzipaşa Mah. Eski PTT Sokak No:10 Ayvalık - Balıkesir   /   Tel: 0 266 312 56 60 - 0 266 312 15 17   /   Faks: 0 266 312 22 83   /   Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.