Joomla! Takımından Son Haberler

AYVALIK ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNDEN ODAMIZA ZİYARET

16 Ağustos Perşembe günü, Ayvalık Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Nadir Çağıl, Müdür Yardımcıları Hüseyin İnceoğlu, Cafer Fakı ve Murat Başaran Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın'ı ziyaret ederek; Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve okul işbirliği ile hazırladıkları proje sonucu, stimülatör eğitimi ile nitelikli kaynakçı yetiştireceklerini bildirmişlerdir.

Konunun tanıtılması amacıyla önümüzdeki günlerde Ayvalık Kaymakamı Sayın Gökhan Görgülüarslan'ın başkanlığında Ayvalık Ticaret Odası'na ait toplantı salonunda bir tanıtım toplantısı düzenlemek istediklerini belirtmişlerdir. Ara eleman yetiştirilmesi konusunda çok önemli olan bu proje için ATO adına oda imkanları ölçüsünde Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın her türlü destek ve yardımı yapacakları sözünü verdiler.

16.8.2018

 

TOBB MARMARA BÖLGE TOPLANTISI'NA KATILDIK

14.8.2018 tarihinde ATO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun başkanlığında Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan'ın da katılımıyla ve Marmara Bölgesindeki tüm Ticaret Odaları Yönetim Kurulu Başkanlarının da iştirak ettikleri Marmara Bölgesi Yüksek İstişare Toplantısı'na katılmıştır.

Daha önce TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yardımcılığı görevini yürütürken yeni kurulan hükümette Ticaret Bakanı olarak görev alan Sayın Ruhsar Pekcan, TOBB ve bağlı tüm Ticaret Sanayi Odaları, Ticaret Borsaları, Deniz Ticaret Odaları ile yakın çalışma içerisinde olacaklarını söylemişlerdir.

14.08.2018

14.8.2018-2

14.8.2018-3

 

BAŞKANIMIZ MUSTAFA BÜYÜKÇIVGIN ERAY DİNÇ'İN SİLÜETLER İSİMLİ SERGİSİNE KATILDI

ATO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükçıvgın, Eray Dinç'in Küçükköy Mahallesi'ndeki Kıraarthane isimli sergi atölyesinde açtığı ''Silüetler'' isimli fotoğraf sergisini ziyaret ederek, Ayvalık'ın Küçükköy Mahallesi'nde sanata yönelik başarılı çalışmalarından dolayı Eray- Simay Dinç kardeşlere teşekkür etti.

sergi 4

 

Devamını oku: BAŞKANIMIZ MUSTAFA BÜYÜKÇIVGIN ERAY DİNÇ'İN SİLÜETLER İSİMLİ SERGİSİNE KATILDI

AYVALIK TEB YETKİLİLERİNDEN ATO'YA ZİYARET

TEB Ayvalık Şube Müdürü Cihan Yılmaz, TEB Satış Yöneticisi Recep Sergen ve TEB Bireysel Portföy Yetkili Yardımcısı Tamer Erel

13.08.2018 tarihinde odamızı ziyaret ettiler.

Ayvalık Ticaret Odası Üyelerine yönelik Türkiye Ekonomi Bankası'nın sunacağı avantajlara ilişkin protokol yapılmasına karar verildi.

TEB ziyareti

 

7. VE 8. MESLEK GRUBU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 

27 Temmuz 2018 cuma günü Odamızın 7. ve 8. Meslek Grubu üyeleri bir araya geldi. Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın, Meclis Başkanımız Mehmet Sıray ve 8. Meslek Grubu Başkanı Cem Türkyılmaz üyelerimizin sektörde yaşadıkları sorunları, önerilerini ve odamızdan beklentilerini dinlediler.

7. ve 8. Meslek Grubu toplantı sonuç bildirgesine ulaşmak için tıklayın.

Meslek Grubu 2

Meslek Grubu 1

 

 

 

 

2018 TEMMUZ BÜLTENİMİZ YAYINDA

Odamızın temmuz ayı faaliyetlerini içeren bülteni okumak için tıklayın

BALIKESİR VALİSİ ERSİN YAZICI ODAMIZI ZİYARET ETTİ

Balıkesir Valisi Sayın Ersin Yazıcı ATO'yu ziyaret ederek Yönetim Kuruluna hayırlı olsun dileklerinde bulundu. ATO Başkanı Mustafa Büyükçıvgın ile Ayvalık Turizmi ve Tarım Ekonomisi konusunda görüş alışverişinde bulundu. Balıkesir Valimiz Sayın Ersin Yazıcı; 14. Ayvalık Uluslararası Zeytin Hasat Günleri etkinliklerine katılacağını bildirerek etkinliklere destek olacağı mesajını verdi.

vali bey ziyaret 3

 

vali bey ziyaret 1

vali bey ziyaret 2

TOBB BAŞKANI M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU'NU ZİYARET ETTİK

 1 Ağustos 2018 Çarşamba günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret ettik.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükçıvgın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Osman Özdoğan ve Mehmet Babayiğit, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Duran Ürgüplü, Meclis Başkan Yardımcısı Suat Akın ile Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Yusuf Yılmaz’dan oluşan heyetimiz yeniden TOBB Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Hisarcıklıoğlu’na hayırlı olsun dileğinde bulundu.

 Sayın Hisarcıklıoğlu’da geçtiğimiz mayıs ayında göreve başlayan Yönetim Kurulu’muzun faaliyetlerini yakından takip ettiğini belirterek aktif ve başarılı çalışmalarımızın devamı diledi.

 Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu 26-27-28 Ekim 2018 tarihlerinde düzenlenecek 14. Ayvalık Zeytin Hasat Günleri’ne davet etti. Hisarcıklıoğlu programına uyması halinde Hasat Günleri’ne katılmaktan mutluluk duyacağını belirtti.

Görüşmede ayrıca Odamız üyesi Ayvalık 15 Temmuz Küçük Sanayi Kooperatifi’nin kurmayı planladığı Sanayi Sitesine arsa tahsisi konusunda Sayın Hisarcıklıoğlu’ndan destek istedik.  

 

23610-2  23610-4

 

23610-3

Alt Kategoriler

Adres: Fevzipaşa Mah. Eski PTT Sokak No:10 Ayvalık - Balıkesir   /   Tel: 0 266 312 56 60 - 0 266 312 15 17   /   Faks: 0 266 312 22 83   /   Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.