Joomla! Takımından Son Haberler

Oda Aidatlarını Kredi Kartı İle Web Sitemizden Ödeyebilirsiniz

Sayın Üyemiz,

Oda aidatlarınızı artık https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin güvenli teknik alt yapısı ile 2018 ve geçmiş dönem aidat borcunuzu kredi kartı ile ödemeniz mümkün.

Online tahsilat sayfasına giriş yaptıktan sonra Ayvalık Ticaret Odası'nı seçip üye sicil numaranızı( başına 00 koyarak) ve vergi ya da TC Kimlik numaranızı girerek aidat borcunuzu sorgulayabilir ve ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

ZİHİNSEL ÖZÜRLÜLER FEDERASYONU'NDAN BAŞKANIMIZ MUSTAFA BÜYÜKÇIVGIN'A ŞÜKRAN BELGESİ

17 Mayıs 2019 Cuma günü, Zihinsel Özürlüler Federasyonu Genel Başkanı Aynur Dankaz tarafından yollanan Şükran Belgesini Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın'a Ayvalık Zihinsel Özürlüler Dernek Başkanı Hamdi Atay verdi. Atay yapılan görüşmede verdikleri destekten dolayı Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın'a ve Meclis Başkanımız Mehmet Sıray'a teşekkür etti.

17 mayıs engelliler derneği sertifika 1 17 mayıs engelliler derneği sertifika 2

AYVALIK TİCARET ODASI RAMAZAN AYINDA İHTİYAÇ SAHİPLERİNİ UNUTMADI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin her yıl yardıma muhtaç kişiler için finanse ettiği 800 adet gıda paketi Odamızın koordinasyonuyla dağıtıldı. Mahalle büyüklüğüne, ekonomik durumlarına ve ihtiyaca göre dağıtılan paketler 17 Mayıs 2019 Cuma günü Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın, Meclis Başkanımız Mehmet Sıray ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin katılımıyla Ayvalık Mahalle Muhtarlarına teslim edildi.

17 mayıs ramazan paketi 1 17 mayıs ramazan paketi 2

TARIM VE KIRSAL KALKINMA DESTEKLEME KURUMU IPARD II 6. BAŞVURU ÇAĞRI İLANI

Değerli Üyelerimiz,

Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu 8 Mayıs 2019 tarihinde IPARD II Programı Altıncı Başvuru Çağrı İlanına çıkmış bulunmaktadır.

Bu Başvuru Çağrı İlanı kapsamında "Çiftlik Faaliyetlerinin Çeşitlendirilmesi ve İş Geliştirme" tedbiri kapsamındaki başvurular kabul edilecektir.

Başvuru Kabul Tarihleri: 08 Temmuz 2019-23 Ağustos 2019

Başvuru Çağrı İlanını görmek için tıklayınız.

 

SAYIN HÜLYA SEVİM ERDURAN'A TEŞEKKÜR PLAKETİ TAKDİM ETTİK

17 Mayıs 2019 Cuma günü kendi arşivinden oluşan " Atatürk'ün İzinde, Fotoğraflarla Atatürk" sergisi için verdiği büyük özveri ve çaba adına Sayın Hülya Sevim Erduran'a Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın, Meclis Başkanımız Mehmet Sıray ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz bir teşekkür plaketi takdim etti.

17 Mayıs 2019 cuma sergi tebrik plaketi

BAŞKANIMIZ MUSTAFA BÜYÜKÇIVGIN ULUSAL ZEYTİN VE ZEYTİNYAĞI KONSEYİ DANIŞMA KURULU TOPLANTISINA KATILDI

16 Mayıs 2019 Perşembe günü Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın İzmir Tepekule Kongre Merkezi'nde gerçekleştirilen Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi Araştırma Danışma Kurulu, Kimya Çalışma Grubu ve Sektör Toplantısına katıldı.

UZZK Yönetim Kurulu Başkanı Ümmühan Tibet'in başkanlığındaki sektör toplantısında; 2018/2019 İş yılında gerçekleşen Zeytin ve Zeytinyağı Rekoltesinin görüşülmesi, zeytin yetiştiriciliğinde yaşanan verim ve kalite sorunları, kalitenin geliştirilmesi için yapılması gerekenler ve diğer sektörel sorunların tartışılması konuları görüşüldü.

UZZK Danışma Kurulu Toplantısı 16 Mayıs 2 UZZK Danışma Kurulu Toplantısı 16 Mayıs 1

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 100. yıl kutlamaları çerçevesinde Sayın Hülya Sevim Erduran'ın arşivinden oluşan " Atatürk'ün İzinde, Fotoğraflarla Atatürk" sergisi açılışı 16 Mayıs 2019 Perşembe günü gerçekleşti.

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 100. yıl kutlamaları çerçevesinde Sayın Hülya Sevim Erduran'ın arşivinden oluşan " Atatürk'ün İzinde, Fotoğraflarla Atatürk" sergisi açılışı 16 Mayıs 2019 Perşembe günü gerçekleşti.

Hülya Sevim Erduran Hocamızın açılış konuşmasını yapmasının ardından sergi Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Ayvalık Garnizon Komutanı Fevzi Koyuncu, Ayvalık Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükçıvgın, Ayvalık Ticaret Odası Meclis Başkanı Mehmet Sıray ve Sergi sahibi Hülya Sevim Erduran tarafından açıldı.

Odamızın da desteklediği ve açılış gününde yoğun bir ilgi gören sergi 19 Mayıs Pazar gününe kadar açık kalacak.

19 Mayıs Sergi  12 19 Mayıs Sergi  8

Devamını oku: 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 100. yıl kutlamaları çerçevesinde Sayın Hülya...

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı 100. yıl kutlamaları çerçevesinde Sayın Hülya Sevim Erduran'ın arşivinden oluşan " Atatürk'ün İzinde, Fotoğraflarla Atatürk" sergisine tüm üyelerimiz ve halkımız davetlidir.

Sergi açılış tarihi: 16 Mayıs Perşembe Saat 11:00
Sergi yeri: Mahmutpaşalı Yanı( Cunda Vapur İskelesi Karşısı) Atatürk Bulvarı Ayvalık
Sergi Süresi: 16-19 Mayıs 2019

19 mayıs 2019 19 mayıs 2019 2

ODAMIZDA ZEYTİNYAĞI MESLEK GRUBU TOPLANTISI YAPILDI

10 Mayıs 2019 Cuma günü Odamız Zeytinyağı Meslek Grubu Toplantısı yapıldı. Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın'ın başkanlığında yapılan toplantıda Ayvalık İlçe Tarım Müdürü Zeki Volkan Oral, Ayvalık ilçe Tarım Müdürlüğü Yetkilisi Öznur Oral ve Ziraat Odası Genel Sekreteri Murat Davranlı konuşmacı olarak yer aldı. Ayvalık'ın önde gelen zeytinyağı firma yetkililerinin de katıldığı toplantıda; Ayvalık zeytinyağı coğrafi işareti kullanımı ve geliştirilmesi, Ayvalık Zeytinyağı AB Tescili müracaatımız ve sürecimiz, bu yıl katılmış olduğumuz 9. Olivtech Zeytin, Zeytinyağı ve Teknolojileri Fuarı ve diğer fuarlar hakkında değerlendirme ve bu yıl 15.sini gerçekleştireceğimiz Ayvalık Uluslararası Zeytin Hasat Günleri'nin geliştirilmesi için ve turizm sektörüne daha faydalı olabilmesi için neler yapılabileceği konuşuldu.

zeytinyağı meslek grubu toplantısı mayıs 1 zeytinyağı meslek grubu toplantısı mayıs 2

Alt Kategoriler

Adres: Fevzipaşa Mah. Eski PTT Sokak No:10 Ayvalık - Balıkesir   /   Tel: 0 266 312 56 60 - 0 266 312 15 17   /   Faks: 0 266 312 22 83   /   Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.