AĞUSTOS AYI MECLİS TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

2018 Ağustos ayı Meclis Toplantımız 18 Eylül 2018 Salı günü gerçekleştirildi. Meclis Başkanımız Mehmet Sıray Başkanlığında yapılan toplantıya, Meclis Üyelerimizin yanı sıra Meslek Komitesi Başkanlarımız da katıldı.

Toplantıda; bir önceki toplantıda alınan kararlar değerlendirildi, ağustos ayı hesapları incelendi. İç Yönerge Meclisle görüşüldü ve TOBB 'ye gönderilmesine karar verildi. Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın'ın ağustos ayı faaliyet raporunu okumasının ardından dilek ve temennilerle toplantı sona erdi.

Meclis toplants 2

Meclis toplants 1

 

 

 

Gaziler Günü Etkinliklerine Katıldık

Ayvalık Kaymakamlığı'nın düzenlediği 19 Eylül Gaziler Günü etkinliklerine katıldık. Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın, Başkan Yardımcımız Osman Özdoğan ve Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz İbrahim Ulaş Ayvalık Cumhuriyet Meydanı'ndaki etkinliklerde Odamızı temsil etti.

gaziler

gaziler1

 

Edremit Ticaret Odası Başkanı Coşkun Salon'dan Odamıza Ziyaret

Edremit Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Coşkun Salon 19 Eylül 2018 tarihinde Odamızı ziyaret etti. Odamızda bu yıl hizmete giren Yunanistan Schengen Vizesi için VFS Global temsilciğini ziyaret eden ve eşiyle vize başvurusunda bulunan Salon vize başvuru hizmetinin Ayvalık'ta gerçekleşmesinin bölgeye önemli bir kolaylık sağladığını ifade etti.

coskunsalon ziyaret

 

İyi Parti Odamızı Ziyaret Etti

19 Eylül 2018 tarihinde İyi Parti Ayvalık İlçe Başkanı Mehmet Amaç, İlçe Yönetim Yetkilileri ile Çanakkale, Balıkesir ve Edremit Parti Yetkilileri Odamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu'muza hayırlı olsun dileğinde bulundu. Ziyarette ülkemizin, ilimizin ve ilçemizin gündemiyle ilgili fikir alışverişinde bulunuldu.

İyi Parti Ayvalık İlçe Başkanı Mehmet Amaç 26-29 Ekim 2018 tarihindeki Zeytin Hasat Şenliklerinin Odamız ve Ayvalık Ziraat Odası'nın birlikte düzenlemesinin sektörün tüm paydaşlarını kapsaması açısından önemli ve isabetli olduğunu belirtti.

ziyaret4

 

GÜNEY MARMARA KALKINMA AJANSI Firmalar İçin Sektörel Uzmanlaşma Eğitimleri

18.07.2018-03.08.2018 tarihleri arasında GMKA web sitesi üzerinden Balıkesir ve Çanakkale'de faaliyet gösteren ticaret ve sanayi odaları ile borsaların üyelerinin eğitim gereksinimlerine yönelik düzenlenen anket sonucunda aşağıda belirtilen eğitimler belirlenmiş olup, düzenlenecek eğitimler ücretsiz olarak verilecek ve bölgemizde faaliyet gösteren firmalara yönelik olacaktır.

• Devlet Destekleri Eğitimi
• Pazarlamada İnovasyon ve Dijital Pazarlama
• Dış Ticaret İstihbarat Kanalları

Eğitim programına ilişkin detaylı bilgilendirmeye web sitemiz üzerinden https://www.gmka.gov.tr/duyuru/firmalar-icin-egitim-programlari-basliyor linkinden ulaşılabilmektedir.

Eğitimlere katılım sağlanabilmesi için belirtilen link üzerinden kayıt formunun doldurulması gerekmektedir.

Eğitimlerin etkin bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için kontenjanlar belirlenmiştir. Kontenjanların dolması durumunda bir kurumdan katılacak katılımcı sayısında kısıtlamaya gidilebilecektir

Bilginize sunulur.

Üyelerimize Sertifikalı Ücretsiz Dış Ticaret Eğitimi

1-2 Ekim 2018 Pazartesi ve Salı günü Üyelerimize ücretsiz, sertifikalı dış ticaret eğitimi düzenleyeceğiz. Dış ticaret eğitiminde en önemli isimlerden Murat Odacı 1 ve 2 Ekim tarihlerinde 13:00- 18:00 saatleri arasında Odamız Toplantı Salonunda üyelerimize kapsamlı bir eğitim verecek.

Eğitimin 1. gününde  Uluslararası Pazarda Müşteri Bulma Eğitimi, 2. gününde ise Dış Ticaret Operasyon Eğitimi verilecektir. Detaylı bilgi için odamızı aramanız rica olunur.

 

Oda Aidatlarını Kredi Kartı İle Web Sitemizden Ödeyebilirsiniz

Sayın Üyemiz,

Oda aidatlarınızı artık https://uye.tobb.org.tr/hizliaidatodeme.jsp adresinden kredi kartınız ile ödeyebilirsiniz. Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği'nin güvenli teknik alt yapısı ile 2018 ve geçmiş dönem aidat borcunuzu kredi kartı ile ödemeniz mümkün.

Online tahsilat sayfasına giriş yaptıktan sonra Ayvalık Ticaret Odası'nı seçip üye sicil numaranızı( başına 00 koyarak) ve vergi ya da TC Kimlik numaranızı girerek aidat borcunuzu sorgulayabilir ve ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

14. AYVALIK ULUSLARARASI ZEYTİN HASAT GÜNLERİ HAZIRLIK TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

Ayvalık Ticaret Odası, Ayvalık Ziraat Odası, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Ayvalık Belediyesi tarafından bu yıl 14 üncüsü düzenlenecek olan, Ayvalık Uluslararası Zeytin Hasat Günleri programı hazırlık çalışmaları başlamıştır. Çalışmalar sektör temsilcileri ile birlikte yapılmaktadır. Bu bağlamda 7 Eylül 2018 Cuma günü Ticaret Odası toplantı salonunda tüm paydaşların görüşleri alınmıştır. Katılımcılara sundukları katkılardan dolayı teşekkür ederiz.  

hasat hazrlk 2

hasat hazrlk 1

AYVALIK MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ SAYIN GÜNER BAHADIR ODAMIZI ZİYARET ETTİ.

7 Eylül 2018 Cuma günü Ayvalık Milli Eğitim Müdürü Sayın Güner Bahadır Odamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın ve Yönetim Kurulu Üyelerimize hayırlı olsun dileklerinde bulundular. Kendilerine nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

1 ziyaret

AYVALIK YARATICI EKONOMİ GELİŞİM MODELİ AKTÖRLER TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

6 Eylül 2018 Perşembe günü Doç. Dr. Ebru Kerimoğlu'nun yürüttüğü ve Ar. Gör. Cansu İlhan'ın da yardımcılığını üstlendiği  ' Yaratıcı Endüstrilerin Gelişiminde Yerel Yaratıcı Ağların Rolü ' projesi kapsamında Ayvalık Ticaret Odası toplantı salonunda Yaratıcı Ekonomi Gelişim Modeli toplantısı düzenlenmiştir. Toplantıya katılımından dolayı Gömeç Kaymakamı Sayın Önder Coşğun'a teşekkür ederiz. Toplantıya katkı sağlayan tüm katılımcılara ve paydaşlara ayrıca teşekkür ederiz.

ITU TOPLANTI 2

ITU TOPLANTI 1

26 Ağustos Zafer Haftası

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın 26 Ağustos Zafer Haftası için bir mesaj yayınladı.
Büyükçıvgın mesajında şunları söyledi: " 26 Ağustos tarihimizdeki iki gurur verici mücadelenin yıl dönümüdür. 26 Ağustos 1071 Malazgirt  Zaferi Türklerin Anadolu'ya girmesini sağlayan büyük bir zaferdir. Mustafa Kemal  Atatürk önderliğindeki şanlı ordumuzun  26 Ağustos 1922 tarihinde başlattığı Büyük Taarruzun ardından Kurtuluş Savaşı ile birlikte Anadolu ebedi olarak  Türk toprağı haline gelmiştir.  İşgal kuvvetlerine karşı başlatılan bu taarruz tarihimizin en büyük zaferlerinden biri olmuştur. Bu iki büyük zaferin yıldönümünü kutluyoruz."

TEMA VAKFI AYVALIK İLÇE SORUMLULUĞU YETKİLİLERİ ZİYARETİ

TEMA Vakfı Ayvalık İlçe Sorumluluğu Yetkilileri 28 Ağustos 2018 tarihinde odamızı ziyaret ederek Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın'a ve yeni Yönetime hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

''Naylona Dur De'' projesi kapsamında Ayvalık'ın farklı bölgelerinde dağıttıkları 5500 adet bez torbadan sembolik olarak Odamıza da hediye ettiler.

Kendilerini çevreye duyarlı çalışmalarından dolayı kutluyor ve nazik ziyaretleri için de teşekkür ediyoruz.

tema

ATATÜRKÇÜ DÜŞÜNCE DERNEĞİ ZİYARETİ.

Atatürkçü Düşünce Derneği Yönetim Kurulu, Odamızı 28 Ağustos 2018 tarihinde ziyaret ettiler. Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın'a ve yeni Yönetime başarılar dilediler.

add ziyaret

TEMMUZ AYI MECLİS TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

2018 Temmuz ayı Meclis Toplantımız 17 Ağustos 2018 tarihinde gerçekleşti. Meclis Başkanımız Mehmet Sıray başkanlığında yapılan toplantıya, Meclis Üyelerimizin yanı sıra Meslek Komitesi Başkanlarımız da katıldı.

Toplantı öncesinde Ayvalık Zeytinyağı sektörüne bulunduğu üstün katkılarından dolayı Odamız üyesi Ahmet Selim Kantarcı'ya bir plaket verildi.

Toplantıda; bir önceki toplantıda alınan kararlar değerlendirildi, temmuz ayı hesapları incelendi. İnşaat sektöründeki üyelerimizin Balıkesir Anıtlar Kurulu ile yaşadığı sıkıntıların çözümü için Mimarlar Odası ile birlikte çalışma yapılmasına karar verildi. Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın'ın temmuz ayı faaliyet raporunu okumasının ardından dilek ve temennilerle toplantı sona erdi.

Meclis Toplant 1

Meclis Toplant 2

Meclis Toplant 3

 

 

 

AYVALIK ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİNDEN ODAMIZA ZİYARET

16 Ağustos Perşembe günü, Ayvalık Endüstri Meslek Lisesi Müdürü Nadir Çağıl, Müdür Yardımcıları Hüseyin İnceoğlu, Cafer Fakı ve Murat Başaran Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın'ı ziyaret ederek; Güney Marmara Kalkınma Ajansı ve okul işbirliği ile hazırladıkları proje sonucu, stimülatör eğitimi ile nitelikli kaynakçı yetiştireceklerini bildirmişlerdir.

Konunun tanıtılması amacıyla önümüzdeki günlerde Ayvalık Kaymakamı Sayın Gökhan Görgülüarslan'ın başkanlığında Ayvalık Ticaret Odası'na ait toplantı salonunda bir tanıtım toplantısı düzenlemek istediklerini belirtmişlerdir. Ara eleman yetiştirilmesi konusunda çok önemli olan bu proje için ATO adına oda imkanları ölçüsünde Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın her türlü destek ve yardımı yapacakları sözünü verdiler.

16.8.2018

 

7. VE 8. MESLEK GRUBU TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ.

 

27 Temmuz 2018 cuma günü Odamızın 7. ve 8. Meslek Grubu üyeleri bir araya geldi. Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın, Meclis Başkanımız Mehmet Sıray ve 8. Meslek Grubu Başkanı Cem Türkyılmaz üyelerimizin sektörde yaşadıkları sorunları, önerilerini ve odamızdan beklentilerini dinlediler.

7. ve 8. Meslek Grubu toplantı sonuç bildirgesine ulaşmak için tıklayın.

Meslek Grubu 2

Meslek Grubu 1

 

 

 

 

TOBB MARMARA BÖLGE TOPLANTISI'NA KATILDIK

14.8.2018 tarihinde ATO Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın, TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu'nun başkanlığında Ticaret Bakanımız Ruhsar Pekcan'ın da katılımıyla ve Marmara Bölgesindeki tüm Ticaret Odaları Yönetim Kurulu Başkanlarının da iştirak ettikleri Marmara Bölgesi Yüksek İstişare Toplantısı'na katılmıştır.

Daha önce TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Yardımcılığı görevini yürütürken yeni kurulan hükümette Ticaret Bakanı olarak görev alan Sayın Ruhsar Pekcan, TOBB ve bağlı tüm Ticaret Sanayi Odaları, Ticaret Borsaları, Deniz Ticaret Odaları ile yakın çalışma içerisinde olacaklarını söylemişlerdir.

14.08.2018

14.8.2018-2

14.8.2018-3

 

BAŞKANIMIZ MUSTAFA BÜYÜKÇIVGIN ERAY DİNÇ'İN SİLÜETLER İSİMLİ SERGİSİNE KATILDI

ATO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükçıvgın, Eray Dinç'in Küçükköy Mahallesi'ndeki Kıraarthane isimli sergi atölyesinde açtığı ''Silüetler'' isimli fotoğraf sergisini ziyaret ederek, Ayvalık'ın Küçükköy Mahallesi'nde sanata yönelik başarılı çalışmalarından dolayı Eray- Simay Dinç kardeşlere teşekkür etti.

sergi 4

 

Devamını oku: BAŞKANIMIZ MUSTAFA BÜYÜKÇIVGIN ERAY DİNÇ'İN SİLÜETLER İSİMLİ SERGİSİNE KATILDI

AYVALIK TEB YETKİLİLERİNDEN ATO'YA ZİYARET

TEB Ayvalık Şube Müdürü Cihan Yılmaz, TEB Satış Yöneticisi Recep Sergen ve TEB Bireysel Portföy Yetkili Yardımcısı Tamer Erel

13.08.2018 tarihinde odamızı ziyaret ettiler.

Ayvalık Ticaret Odası Üyelerine yönelik Türkiye Ekonomi Bankası'nın sunacağı avantajlara ilişkin protokol yapılmasına karar verildi.

TEB ziyareti

 

2018 TEMMUZ BÜLTENİMİZ YAYINDA

Odamızın temmuz ayı faaliyetlerini içeren bülteni okumak için tıklayın

2018 HAZİRAN BÜLTENİMİZ YAYINDA

Odamızın haziran ayı faaliyetlerini içeren bülteni okumak için tıklayın

2018 Mayıs ayı bültenimiz yayında

Odamızın mayıs ayı faaliyetlerini anlatan aylık bültenimizi okumak için tıklayın

BALIKESİR VALİSİ ERSİN YAZICI ODAMIZI ZİYARET ETTİ

Balıkesir Valisi Sayın Ersin Yazıcı ATO'yu ziyaret ederek Yönetim Kuruluna hayırlı olsun dileklerinde bulundu. ATO Başkanı Mustafa Büyükçıvgın ile Ayvalık Turizmi ve Tarım Ekonomisi konusunda görüş alışverişinde bulundu. Balıkesir Valimiz Sayın Ersin Yazıcı; 14. Ayvalık Uluslararası Zeytin Hasat Günleri etkinliklerine katılacağını bildirerek etkinliklere destek olacağı mesajını verdi.

vali bey ziyaret 3

 

vali bey ziyaret 1

vali bey ziyaret 2

TOBB BAŞKANI M. RİFAT HİSARCIKLIOĞLU'NU ZİYARET ETTİK

 1 Ağustos 2018 Çarşamba günü Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı Sayın M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu makamında ziyaret ettik.

Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükçıvgın, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Osman Özdoğan ve Mehmet Babayiğit, Yönetim Kurulu Üyesi Ahmet Duran Ürgüplü, Meclis Başkan Yardımcısı Suat Akın ile Meclis Üyesi ve TOBB Delegesi Yusuf Yılmaz’dan oluşan heyetimiz yeniden TOBB Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Hisarcıklıoğlu’na hayırlı olsun dileğinde bulundu.

 Sayın Hisarcıklıoğlu’da geçtiğimiz mayıs ayında göreve başlayan Yönetim Kurulu’muzun faaliyetlerini yakından takip ettiğini belirterek aktif ve başarılı çalışmalarımızın devamı diledi.

 Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın, TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu’nu 26-27-28 Ekim 2018 tarihlerinde düzenlenecek 14. Ayvalık Zeytin Hasat Günleri’ne davet etti. Hisarcıklıoğlu programına uyması halinde Hasat Günleri’ne katılmaktan mutluluk duyacağını belirtti.

Görüşmede ayrıca Odamız üyesi Ayvalık 15 Temmuz Küçük Sanayi Kooperatifi’nin kurmayı planladığı Sanayi Sitesine arsa tahsisi konusunda Sayın Hisarcıklıoğlu’ndan destek istedik.  

 

23610-2  23610-4

 

23610-3

YAPILANDIRMADA SON GÜN

7143 Sayılı Yapılandırma başvurusu bugun sona ermektedir. Yapılandırma yaptırmak isteyen üyelerimizin mesai bitimine kadar odamızı ziyaret etmelerini rica ederiz.

YUNANİSTAN İZMİR BAŞKONSOLOSLUĞU'NU ZİYARET ETTİK.

Ayvalık Ticaret Odası olarak 30.07.2018 Pazartesi Günü Yunanistan İzmir Konsolosluğunu ziyaret ettik. Yunanistan İzmir Konsolosu Sayın Argyro Papoulia'ya odamızın vermiş oluğu vize hizmetinin kışında devam etmesi konusunda isteğimizi ilettik.

Yunanistanda meydana gelen yangın felaketi için taziyede bulunduk. Yanımızda götürdüğümüz zeytin ve çam fidanlarını yangın felaketi taziyesine anı olarak Sayın Argyro Papoulia ile birlkte Konsolosluk bahçesine diktik.

ziyaret00 1

ziyaret00 2

ziyaret00 3

GÜNEY MARMARA KALKINMA AJANSI'NI ZİYARET ETTİK

Güney Marmara Kalkınma Ajansıyla 27.07.2018 tarihinde görüşme gerçekleştirdik.

GMKA Genel Sekreteri Abdullah Güç'le kaliteli zeytinyağı üretimine yönelik üreticilerimize eğitim verme konusunda nasıl proje geliştireceğimizi ve projeleri ne şekilde uygulamaya geçireceğimiz konusunda verimli bir görüşme gerçekleştirdik.

02 ziyaret

AK PARTİ BALIKESİR İL BAŞKANI HASAN DEMİRASLAN'A ZİYARET

Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Hasan Demiraslan'ı ziyaret ettik.

Önümüzdeki aylarda gerçekleşecek olan 14. Ayvalık Zeytin Hasat Günlerine Sayın TBMM Başkanı Binali Yıldırım'ı ayrıca Tarım ve Orman Bakanımız Dr. Bekir

Pakdemirli'yi ve Kültür ve Turizm Bakanımız Mehmet Nuri Ersoy'u davet etmek amacıyla gıyabında ricada bulunduk.  

00

BBB ZEKAİ KAFAOĞLU'NA ZİYARET

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Zekai Kafaoğlu'nu Ayvalık Ziraat Odasıyla birlikte 27.07.2018 tarihinde ziyaret ettik.

Önümüzdeki aylarda düzenlenecek olan 14. Ayvalık Zeytin Hasat Günleri etkinlikleri hakkında fikir alışverişinde bulunduk.

01 ziyaret

BELEDİYE BAŞKANIMIZ RAHMİ GENÇER ODAMIZI ZİYARET ETTİ

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer 24 Temmuz 2018 Salı günü Odamızı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Ziyarette Odamız Yönetim Kurulu ve Meclis Üyelerimiz hazır bulundu.

 

Ziyaret00

Ziyaret01

HAZİRAN AYI MECLİS TOPLANTIMIZ GERÇEKLEŞTİRİLDİ

 Haziran ayı Meclis Toplantımız 19 Temmuz Perşembe günü gerçekleştirildi. Meclis üyelerimizin yüksek katılımının yanı sıra son aylarda olduğu gibi Meslek Komite Başkalarımız da toplantıya iştirak etti. Toplantı Meclis Başkanımız Mehmet Sıray'ın gündemi açıklamasıyla başladı. Odamızda geçtğimiz günlerde işe başlayan Özge Çakmak ve Ece Türümen kendilerini meclisimize tanıttılar. Ardından haziran ayı olağan hesapları incelendi ve oy birliğiyle kabul edildi. Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın'ın  haziran ayında yapılan faaliyetleri üyelere anlatmasının ardından Meclis Üyesi ve Tobb Delegesi Yusuf Yılmaz Ayvalık'ta kurulması planlanan yeni sanayi sitesiyle ilgili bilgi verdi.

Meclis Toplants 2

Meclis Toplants 1

 

SGK İL MÜDÜR YARDIMCISI BAYRAM ÖZTÜRK ÜYELERİMİZİ BİLGİLENDİRDİ

Sosyal Güvenlik Kurumu Balıkesir İl Müdür Yardımcısı Bayram Öztürk ile Sosyal Güvenlik Kurumu Ayvalık Şube Müdürü Mehmet Özkaya; Odamız toplantı salonunda 7143 Sayılı Yapılandırma Kanunu ve bazı teşvikler hakkında üyelerimize ve mali müşavirlerle serbest muhasebecilere yönelik bilgilendirmelerde bulundu.

SGK 2

SGK 1

Devamını oku: SGK İL MÜDÜR YARDIMCISI BAYRAM ÖZTÜRK ÜYELERİMİZİ BİLGİLENDİRDİ

15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Programı

15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü Etkinlikleri Programı

15 Temmuz Pazar Günü

Ayvalık Şehitlikleri Ziyareti Saat 11:00

Yer: Ayvalık Şehitlik Kabristanı

 

Tüm Şehitler Ruhuna Mevlid-i Şerif okunması akabinde lokma hayrı

Yer: Ayvalık Çınarlı Cami Saat 12:30

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anısına Fotoğraf Sergisi

Yer: Ayvalık Cumhuriyet Meydanı Saat 14:30
15 Temmuz Anı Defterinin Konulması

15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Anısına Fidan Dikimi

Yer: Kipa Kavşağı Saat 15:30

 

Demokrasi ve Milli Birlik Yürüyüşü

Yer: Öğretmenevi Önü Saat 20:00

Demokrasi Nöbeti

Yer: Ayvalık Cumhuriyet Meydanı Saat 20:15

Selaların Okunması

Yer Tüm Camiler Saat 00:13

4 Temmuz 2018 Turizm Toplantısı Sonuç Bildirgesi

Odamızda 4 Temmuz 2018 tarihinde gerçekleştirilen Turizm Vizyon Toplantısına ait sonuç bildirgesine ulaşmak için tıklayın.

Mesut Ergin Odamızı Ziyaret Etti

Küçükköy Eski Belediye Başkanı Mesut Ergin ve arkadaşları 2 Temmuz 2018 Pazartesi günü Odamıza nezaket ziyaretinde bulundu ve Yönetim Kurulumuza  ve Meclisimize başarılar dileyip iyi dileklerinde bulundu.

ziyaret5

 

ziyaret6

27 Haziran 2018 tarihli Turizm Sektör Toplantısı Sonuç Raporu

27.06.2018 Çarşamba günü düzenlediğimiz Turizm Sektörü Toplantısı sonuç bildirgesini okumak için tıklayın

Alt Kategoriler

Adres: Fevzipaşa Mah. Eski PTT Sokak No:10 Ayvalık - Balıkesir   /   Tel: 0 266 312 56 60 - 0 266 312 15 17   /   Faks: 0 266 312 22 83   /   Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.