MİDİLLİ TİCARET ODASI BAŞKANI VE YÖNETİM KURULU ODAMIZI ZİYARET ETTİ

12 Temmuz 2019 Cuma günü Midilli (Lesvos) Ticaret Odası Başkanı Evangelos Myrsinias, Başkan Yardımcıları Panagiotis Tatakis ve Parakevas Frantzeskos, Finans Sorumlusu Nikolaos Athananis, Danışmanlık Görevlisi Konstantinos Sotirakis Odamızı ziyaret etti.
Kendilerini Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın ve Meclis Üyelerimiz karşıladı. Başkanımız Büyükçıvgın yaptığı hoşgeldiniz konuşmasının ardından "Karşılıklı dostluğun ve ticaretin gelişmesi açısından Ayvalık Ticaret Odası olarak bu toplantıyı çok önemsiyoruz. İşbirliğimizin gelişmesi açısından karşılıklı görüşmelerimizin devamını diliyoruz." diye konuştu.
Toplantıda öncelikli turizm komitelerimizin ayrıca diğer meslek komitelerinin ortak toplantılar ile bir araya gelmesinin gerekliliğinden bahsedildi. Beraberce yapılacak çalışmaların iki bölge için de turizm ve ekonomiye katkısı açısından büyük önem arz ettiğinden bahsedildi.
Toplantı karşılıklı takdim edilen hediyelerin ve iyi dileklerin ardından sona erdi.

12 temmuz 1 12 temmuz 2

12 temmuz 3 12 temmuz 4

 

MİDİLLİ TİCARET ODASI'NA ZİYARETLERİNDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ

Midilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Edremit ve Ayvalık Ticaret Odaları ile yaptıkları bir dizi ziyaret sonrasında kendilerini 13 Temmuz 2019 Cumartesi günü Ayvalık Limanından uğurladık. Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın 12 Temmuz'da Odamızda gerçekleştirdikleri verimli toplantı dolayısıyla kendilerine teşekkürlerini iletti.

Midilli TO1

AYVALIK BELEDİYESİ 2020-2024 STRATEJİK PLAN ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

10 Temmuz 2019 Çarşamba günü Ayvalık Belediyesi 2020-2024 yılları arası stratejik plan hazırlık çalışmaları toplantısı yapıldı. Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın toplantıya katılarak Ayvalık Ticaret Odası'nı temsilen görüşlerimizi dile getirdi. Yapılacak çalışmaların Ayvalık'ımıza iyilikler ve güzellikler getirmesini dileriz.

mustafa büyükçıvgın

15 TEMMUZ'DA ŞEHİTLERİMİZİ ANDIK

Ayvalık Kaymakamlığı'nın düzenlemiş olduğu 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Etkinliği kapsamında Ayvalık Kabristanlığına yapılan şehitlik ziyaretine Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın da katıldı. Şehitlerimize allahtan rahmet yakınlarına sabırlar dileriz.

15 temmuz anma 15 temmuz anma 2

 

15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin 3. Yıldönümünde; Unutmadık, Unutturmayacağız

                                                      15 temmuz 2019 -2

Türkiye, 15 Temmuz 2016 gecesi demokrasisine ve hukuk devleti yapısına kasteden hain ve alçakça bir saldırıyı geri püskürterek şunu açıkça göstermiştir: Gücünü sandıktan, yetkisini milletten almayan bir idareyi asla meşru kabul etmeyiz. Demokrasi ve milletin iradesi dışında bir seçeneğe de boyun eğmeyiz.

15 Temmuz hem Türkiye siyaseti, hem de Türkiye ekonomisi için tarihi bir stres testi oldu. Milletin dirayetiyle bu test başarıyla geçildi. Demokrasimiz ve kurumlarımız kaba kuvvete teslim olmayacak kadar olgunlaştıklarını kanıtladı. Devlet içinde illegal örgütlenen FETÖ çetesi ortaya çıkarıldı. Darbe heveslilerine karşı ortaya konan milli direniş sayesinde gelecekte benzer kalkışma girişimi içinde olabileceklerin önüne set çekildi.

FETÖ kaynaklı bu hain darbe girişiminin ortaya çıkmasıyla birlikte, TOBB ve Oda-Borsa camiası olarak tepkimizi ilk anda ortaya koyduk. Darbe girişimine karşı ilk harekete geçen, ilk inisiyatif alan meslek örgütü olduk. Daha darbe bildirisi okunur okunmaz, gece saat 00:22'de çıktık dedik ki; "Milletin iradesi ve demokrasi dışında hiçbir iradeyi tanımıyoruz. Gün demokrasiye sahip çıkma günüdür".

365 Oda ve Borsamızla birlikte 81 il ve 160 ilçede eş zamanlı olarak darbeye karşı tepkimizi gösterdik. "Demokrasi Vazgeçilmezimiz, Milli İrade Gücümüz, Kardeşliğimiz Geleceğimizdir" dedik. Sonrasında 81 ildeki Odalarımız ve Borsalarımız ilk günden itibaren Demokrasi Nöbetlerinde aktif bir şekilde yer aldı. Ayrıca 15 Temmuz Şehitleri Dayanışma Kampanyasına en fazla katkıyı da TOBB, Odalar ve Borsalar sağladı.

TOBB ve Oda-Borsa Camiası; Demokrasinin, Milletimizin ve Devletimizin Yanındayız

Mustafa Kemal Atatürk'ün "Hâkimiyet, kayıtsız şartsız milletindir" ilkesini şiar edinen TOBB ve Oda-Borsa camiası olarak demokrasiyi savunmaya devam edeceğiz. Devletimizin yanında, milletimizin emrinde olacağız. Ülkemizin birliğine, kardeşliğimize ve demokrasimize karşı olanların da karşısına dikileceğiz. Çünkü devletimiz ve ülkemiz var oldukça biz de varız. Demokrasi varsa hepimiz varız.

100 sene önce kahraman ecdadımız "Milletin istiklalini, yine milletin azim ve kararı kurtaracaktır" diyerek İstiklal Harbinin adeta ilk kıvılcımını yakmıştı. 15 Temmuz 2016 gecesi aynı ilkeyle ve birlikte hareket eden Türk Milleti bir büyük felaketin önüne geçmiş oldu.

Türk iş dünyası olarak, aynı ruh, aynı inançla çalışmayı sürdürüyoruz. Türkiye'nin dünyanın en büyük ekonomileri arasında yerini almasını ve lider ülke haline gelmesini de, yine hep birlikte çalışarak sağlayacağız.

Tarihe geçen bu destansı demokrasi mücadelesinde hayatını kaybeden milli direnişin kahraman şehitlerine Allah'tan rahmet, kıymetli ailelerine sabırlar diliyoruz, gazilerimizi minnetle anıyoruz.

S.S. BAŞKA BİR OKUL MÜMKÜN EĞİTİM KOOPERATİFİ ODAMIZI ZİYARET ETTİ

11 Temmuz 2019 Perşembe günü Sınırlı Sorumlu Başka Bir Okul Mümkün Ayvalık Eğitim Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyeleri Levent Kahraman, Öznur Kahraman ve Esra Başak Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın'ı ziyaret etti. Başkanımız Büyükçıvgın birlikte projeler yapmanın önemini vurgulayarak başarılı çalışmalarından dolayı ve eğitime yaptıkları katkılardan dolayı kendilerine teşekkür etti.

11 temmuz başka bir okul mümkün

 

ADİLE TEMİZ BAŞKANIMIZ MUSTAFA BÜYÜKÇIVGIN'I ZİYARET ETTİ

Odamız Üyesi Ramadan Çetin-Akiş Tarım Ürünleri sahiplerinden Adile Temiz 9 Temmuz Salı günü Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın'ı ziyaret etti. CNR-EXPO Gıda Fuarı, YÖREX Yöresel Ürünler Fuarı ve Ayvalık Zeytin Hasat Günleri hakkında karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu. Ziyaretinden dolayı Adile Temiz'e teşekkür ederiz.

adile temiz

MİDİLLİ TİCARET ODASI YÖNETİM KURULU EDREMİT VE AYVALIK TİCARET ODALARI İLE GÖRÜŞME YAPMAK İÇİN AYVALIK'A GELDİ

11 Temmuz 2019 Perşembe günü Midilli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Evengelos Myrsinias ve Yönetim Kurulu Üyeleri Ayvalık ve Edremit'te bir dizi ziyarette bulunmak üzere Ayvalık'a geldiler. Kendilerini Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz Ali Pehlivan, Osman Özdoğan ve Ayvalık Boyner mağaza müdürü Ufuk Ova karşıladı.
Heyetler arası görüşme 12 Temmuz Cuma günü saat 10:30'da Ayvalık Ticaret Odası Meclis Salonu'nda gerçekleşecektir.

midilli to 2019 1 midilli to 2019 2

 

Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, tayinleri çıkan çalışma arkadaşlarına veda yemeği düzenledi.

Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, tayinleri çıkan çalışma arkadaşlarına yaptıkları başarılı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti.10 Temmuz 2019 Çarşamba günü Cunda Uygulama Oteli'nde verdiği veda yemeğinde, çalışma arkadaşlarına yeni görev yerlerinde başarılar diledi.
Ayvalık Garnizon Komutanı Albay Fevzi Koyuncu, Ayvalık Belediyesi, Ayvalık Kaymakamlığına bağlı kurum müdürleri Ayvalık Ticaret Odası Başkanı Mustafa Büyükçıvgın da davetliler arasındaydı.
Ayvalık Kaymakamı Gökhan Görgülüarslan, görev yerleri değişen Ayvalık Jandarma Komutanı Özay Dörttepe ve Ayvalık Sahil Güvenlik Kuzey Ege Grup Saget 35 Komutanı Astsubay Alp Eren Bilgin Kayahan'a başarılarından dolayı hediyelerini taktim etti.

veda

 

AYVALIK KENT KONSEYİ 7. OLAĞAN SEÇİMLİ GENEL KURULU YAPILDI

10 Temmuz 2019 Çarşamba günü İsmet İnönü Kültür Merkezi'nde yapılan seçimde yeni Başkan Halil Coşkun olurken Cafer Çaylan Ayvalık Ticaret Odası'nı temsilen Yönetim Kurulu'na seçilmiştir. Kendilerini tebrik ediyor ve başarılar diliyoruz.
Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın yeni seçilen başkan ve yönetim kuruluna oy kullanarak destek oldu. Başkan Halil Coşkun ve Yönetim Kurulu'na yeni dönem çalışmalarında başarılar diliyoruz.

kent konseyi 3kent konseyi 2

Devamını oku: AYVALIK KENT KONSEYİ 7. OLAĞAN SEÇİMLİ GENEL KURULU YAPILDI

BALIKESİR BİLİM, SANAYİ VE TEKNOLOJİ İL MÜDÜRÜ MEHMET ALİ AŞUK BAŞKANIMIZ MUSTAFA BÜYÜKÇIVGIN'I ZİYARET ETTİ

Balıkesir Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürü Mehmet Ali Aşuk, Müdür Yardımcısı Ahmet Benli ve Ayvalık Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Danışmanı Ozan Coşkun 10 Temmuz 2019 Çarşamba günü Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın'ı ziyaret ederek Başkanımız Büyükçıvgın'ın Ayvalık Gıda İhtisas Org. San. Bölg. Yönetim Kurulu'nda görev almasından duydukları memnuniyeti dile getirdiler.
Projeyi bir an önce hayata geçirmek için birlikte yapılacak çalışmaların önemine değindiler. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

10 temmuz balikesir il muduru

MELİH DERNELİ YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ MUSTAFA BÜYÜKÇIVGIN'I ZİYARET ETTİ.

Odamız üyelerinden ve Ayvalık'ın eşraflarından Melih Derneli 5 Temmuz 2019 Cuma günü Ayvalık Ticaret Odası binasında hizmet vermekte olan Vfs Global Şirketi'ne vize müracaatı için geldi. Derneli, Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın'ı da ziyaret etti. Kendilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

5 temmuz ziyaret

GAZETECİ ALİ İHSAN UYSAL BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİ

5 Temmuz 2019 Cuma günü Gazeteci Ali İhsan Uysal Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükçıvgın'ı ziyaret ederek kızının düğün davetiyesini iletti ve kendileri şehrimizin genel konuları hakkında görüşme gerçekleştirdiler.

5 temmuz 2019-1

ZİYABEY KONAĞI'NIN SAHİBİ ZİYA MAKARACI BAŞKANIMIZI ZİYARET ETTİ

İstanbul'un ve Ayvalık'ın tanınmış iş adamlarından Ayvalık Ziyabey Konakları'nın sahibi Ziya Makaracı ve İşletme Müdürü Hüseyin Deniz 3 Temmuz 2019 Çarşamba günü Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükçıvgın'ı ziyaret etti ve çalışmalarında başarılar diledi. Görüşmede 2019 Ayvalık turizm sezonu hakkında karşılıklı fikir alışverişinde bulunuldu.

3 temmuz ziyabey

CNREXPO Satış Uzmanı Süreyya Aksoy Odamızı ziyaret etti.

CNREXPO Satış Uzmanı Süreyya Aksoy 4 Temmuz 2019 Perşembe günü, 4-7 Eylül 2019 tarihleri arasında gerçekleşecek olan İstanbul Yeşilköy CNREXPO Gıda ve İçecek Ürünleri, Gıda İşletme Teknolojileri Fuarı hakkında Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın ile görüşerek bilgi verdi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın Coğrafi İşarete sahip Ayvalık zeytinyağının sektör temsilcileri ile beraber bu fuarda yer almasının önemine değindi şöyle devam etti: " Bu fuarın İstanbul'da olması, tüm dünyadan alıcıların geliyor olması zeytinyağımızın en etkili ve uluslararası düzeyde tanıtımına olanak sağlayacaktır bu yüzden bu fuara katılmamız gerekiyor."

4 temmuz 2019

 

 

AYVALIK BELEDİYESİ 2020-2024 YILLARI ARASI STRATEJİK PLAN HAZIRLIKLARI

Sayın Üyemiz,

Ayvalık Belediyesi'nin 2020-2024 yılı Stratejik Planı hazırlıkları çerçevesinde yapılacak "Öncelikli Paydaşlara Yönelik Arama Konferansı"nda sunulmak üzere ilçe geneli ile ilgili görüş, temenni, beklenti ve ihtiyaçlarınızı 10 Temmuz Çarşamba günü saat 11:00'e kadar Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresimize mail yoluyla ulaştırabilirsiniz.

Meclis Başkanımız Mehmet Sıray ve Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın Çiftçi Malları Koruma Meclisi ve Çiftçi Malları Murakabe Heyeti seçimlerinde oy kullandılar.

Meclis Başkanımız Mehmet Sıray ve Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın 6 Temmuz 2019 Cumartesi günü Çiftçi Malları Koruma Meclisi seçiminde oy kullandılar. Sonucun Ayvalık'a iyilikler ve güzellikler getirmesini dileriz.

ciftci malları seçimi

BAŞKANIMIZ MUSTAFA BÜYÜKÇIVGIN AKİŞ AYVALIK ŞUBE AÇILIŞINA KATILDI

4 Yıldır Ayvalık, Altınova ve bölgemizde değişik sektörlerde faaliyet gösteren ve 30 yıldır da beyaz eşya sektöründe faaliyet gösteren Akiş Ticaret(Arçelik) Ayvalık merkezde yeni beyaz eşya mağazasını açtı.
4 Temmuz 2019 Perşembe günü yapılan açılışa Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın katıldı. Akiş ailesine istihdama, ekonomiye ve sektöre yaptıkları hizmetlerden dolayı Ayvalık Ticaret Odası olarak teşekkür ederiz.

akiş açılış 1  akiş açılış 2

BAŞKANIMIZ MUSTAFA BÜYÜKÇIVGIN MİDİLLİ TİCARET ODASI ZİYARETİ HAKKINDA UFUK OVA İLE GÖRÜŞTÜ

27 Haziran 2019 Perşembe günü Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın ve Başkan Yardımcımız Mehmet Babayiğit 11-13 Temmuz 2019 tarihlerinde Midilli Ticaret Odası'nın Ayvalık ve Edremit'te gerçekleştireceği ziyaretler kapsamında ATO üyemiz Boyner Mağazası Müdürü Sayın Ufuk Ova ile program detayları hakkında görüş alışverişinde bulundu.

2019 midilli to

GÜNEY MARMARA KALKINMA AJANSI PAYDAŞ ANKETİ

Balıkesir ve Çanakkale illerinden oluşan TR22 Güney Marmara Bölgesinin geleceğe yönelik vizyonunu çizmek, bölgenin topyekün kalkınmasında atılması gereken adımları belirlemek ve paydaşların görüşüne başvurmak amacıyla Güney Marmara Kalkınma Ajansı tarafından "Paydaş Anketi" yayına alınmıştır.

Ankete https://www.gmka.gov.tr/duyuru/paydas-anketi linkini tıklayarak ulaşabilirsiniz.

1 Temmuz Denizcilik ve Kabotaj Bayramı Ayvalık'ta her yıl olduğu gibi etkinlikler ile kutlandı

1 Temmuz Kabotaj Bayramı etkinlikleri kapsamında Ayvalık Marina'da resepsiyon verildi. Resepsiyona katılan konukları Ayvalık Marina Müdürü Umut Tepedenlioğlu karşıladı. Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın da davetliler arasındaydı.

2019 kabotaj 11 2019 kabotaj22

2019 kabotaj 33

2019 NİSAN AYI BÜLTENİMİZ YAYINDA

Odamızın Nisan ayı faaliyetlerini içeren bülteni okumak için tıklayınız.

2019 MART AYI BÜLTENİMİZ YAYINDA

Odamızın Mart ayı faaliyetlerini içeren bülteni okumak için tıklayınız.

ZİRAAT BANKASI YETKİLİLERİ İVME KRESİ PROGRAMINI TANITTI

25 Haziran 2019 Salı günü Ziraat Bankası Balıkesir Bölge Temsilcisi Kahraman Turcan, Ziraat Bankası Satış ve Performans Yöneticisi Ahmet Pehlivan, Ziraat Bankası Ayvalık Şube Müdürü Emine Kıran, Ziraat Bankası Altınova Şubesi Müdürü Barış Gülşen ve Ayvalık Ziraat Bankası Personeli Aytekin Aydın Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın'ı ziyaret etti.

Ziyarette Ziraat Bankasının Makine Teçhizat ve Üretim Destek Paket Programı tanıtımı hakkında görüşüldü. Başkanımız Büyükçıvgın hazırlanan bu destek paket programının üretime yeni başlayacak ya da mevcut üretimine yeni makine ve teçhizat ekleyecek imalatçı ve sanayici sektörümüze enflasyona endeksli kredi imkanı tanıması sayesinde ülkemizdeki cari açığın kapatılmasına ve hem üreticimize hem de ülke ekonomisine büyük katkı sağlayacağına inandığını belirtti. Başkanımız Büyükçıvgın böyle bir programı tanıttıkları için Ziraat Bankası yetkililerine teşekkürlerini iletti.

Programın detaylarını öğrenmek için tıklayınız.

25 haziran ziraat bankası2

 

MÜJDAT SOYLU VE FARUK ERGELEN "YILLARIN İÇİNDEN AYVALIK" ESERİ TANITIMI İÇİN BAŞKANIMIZ MUSTAFA BÜYÜKÇIVGIN İLE GÖRÜŞTÜ

Sayın M. Müjdat Soylu ve Araştırmacı Yazar Sayın Faruk Ergelen 'in gerek kendi derledikleri fotoğraflar ile gerekse fotoğraflara ilişkin bilgileri düzenleyerek hazırladıkları "Yılların İçinden Ayvalık" isimli çok değerli ve Ayvalık'ın 150 yıllık tarihini içeren eseri 25 Haziran 2019 Salı günü Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükçıvgın'ı ziyaret ederek hediye ettiler.

Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın da ziyaretlerinden duyduğu memnuniyeti bildirerek bu eseri Ayvalık'ta yaşayan herkesin kütüphanesinde bulundurması gerektiğini ve Ayvalık tarihi açısından çok önemli bir eser olduğunu dile getirdi.

25 haziran yılların içinden ayvalık2

Tehlikeli Maddelerin Faaliyet Belgesi Düzenlenmesine İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönerge

Değerli Üyemiz,

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı Tehlikeli Mal ve Kombine Taşımacılık Düzenleme Genel Müdürlüğünden alınan 14.06.2019 tarih ve 45142 sayılı yazıda Bakanlıkları tarafından hazırlanan Tehlikeli Maddelerin Faaliyet Belgesi Düzenlenmesine İlişkin Usul ve Esaslar Hakkında Yönerge'nin 11.06.2019 tarih ve 44011 sayılı Bakanlık Makam Olur'u ile yürürlüğe girdiği bildirilmektedir. Söz konusu Yönerge'ye ulaşmak için tıklayınız.

4. ULUSLARARASI TERMAL VE SAĞLIK ZİRVESİ 4. DANIŞMA KURULU TOPLANTISI” GERÇEKLEŞTİRİLDİ

24-25 Eylül tarihlerinde Edremit'te gerçekleştirilecek, Balıkesir Valiliği, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) koordinasyonluğundaki 4. Uluslararası Termal ve Sağlık Turizmi Zirvesi'nin 4. Danışma Kurulu Toplantısı 20 Haziran Perşembe günü Sındırgı'da gerçekleştirildi.

Türkiye Sağlık Turizmini Geliştirme Konseyi Başkanı Emin Çakmak'ın moderasyonundaki toplantı; Balıkesir Vali Yardımcısı Bayram Ali Köse, termal kaynağı bulunan ilçe kaymakamları ve belediye başkanları, kültür ve turizm ile sağlık il müdürlükleri, üniversiteler, odalar ve borsaların yanı sıra ilgili alanlarda faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları ve özel sektör temsilcileri ile birlikte geniş bir katılım ile gerçekleştirildi. Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın da katılımcılar arasındaydı.

Dr. Turgay Sehil tarafından "Termal sağlık turizmi destinasyonları ve ürün çeşitliliği" konulu yapılan sunumda uluslararası örneklerle karşılaştırma yapılarak Balıkesir'de sağlık kenti mantığıyla planlanması önerilen Gönen, Ayvalık ve Edremit'ten oluşan 3 bölgeye yer verildi ve Eylül'de gerçekleşecek olan zirvenin detayları netleşti.

termal saglık

Alt Kategoriler

Adres: Fevzipaşa Mah. Eski PTT Sokak No:10 Ayvalık - Balıkesir   /   Tel: 0 266 312 56 60 - 0 266 312 15 17   /   Faks: 0 266 312 22 83   /   Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.