Misyon Vizyon Politikalar

 

Misyon - Vizyon

MİSYONUMUZ

 İlgili mevzuat çerçevesinde üyelerimizin beklentilerine cevap vermek, karşılaştıkları sorunlara çözüm üreten yönetim anlayışı ile hizmet standardını sürekli iyileştirmek ve Ayvalık iş hayatının gelişimine üstün katkı sağlamak.

 

VİZYONUMUZ

 Ayvalık'ın ekonomik gelişimine katkıda bulunarak yaşam kalitesinin yükselmesine öncülük yapmak, bölgesel ve ulusal seviyede söz sahibi bir meslek kuruluşu olmak.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Eşitlikçi, açık, çalışkan ve yenilikçi hizmet felsefemizi tüm birimlerimizde ve ilişkilerimizde uygulamak, üyelerimize ve toplumumuza kesin fayda sağlamak, kurumsal yapımızı güçlendirerek hizmetlerimizin kalitesini sürekli geliştirmek.

.

                                                                                        MALİ YÖNETİM POLİTİKAMIZ

Üyelerimize vereceğimiz hizmet kalitesini arttırmak için tüm maddi kaynaklarımızı üye odaklı olarak kullanmak.

Kaynaklarımızı stratejik hedeflerimiz doğrultusunda planladığımız şekilde gerçekçi kullanmak ve üyelerimize kesin fayda sağlamak.

 

                                                                            İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
Eşitlikçi, adil ve sürekli gelişime açık olmak.

Çalışanların mesleki ve kişisel gelişimini arttırarak hizmet kalitesini yükseltmek.

Seçimle göreve gelen organlara etkin bir oryantasyon programı uygulayarak Yönetim etkinliğini ve temsil gücünü üst düzeye çıkarmak.

 

                                                                  HABERLEŞME  ve İLETİŞİM POLİTİKAMIZ


Günümüzdeki teknolojik imkan ve fırsatlardan faydalanarak üyelerimizi ve diğer paydaşlarımızı kapsayan etkin, hızlı ve sürekli bir iletişim ağı kurmak.

                                                                           MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ POLİTİKAMIZ

 Tüm iletişim kanallarını kullanarak üyelerimizin iletişim bilgilerini güncel tutmak, üyelerimize ulaşabilmek, istek, öneri ve şikayetlerini alıp değerlendirmek.

Üyelerimizden aldığımız geri bildirimler sayesinde hizmetlerimizde sürekli iyileştirme yapabilmek.

 

                                                                       BİLGİ GÜVENLİĞİ POLİTİKAMIZ

Odamızın tüm süreçlerinde üretilen ve depolanan bilgi varlıklarımızın bütünlüğünü korumak, kolay ulaşılabilirliğini sağlamak ve risklere karşı muhafaza etmek.

 

 

 

 

 

 

MUSTAFA BÜYÜKÇIVGIN
YÖNETİM KURULU BAŞKANI

 

 

 

 

 

Adres: Fevzipaşa Mah. Eski PTT Sokak No:10 Ayvalık - Balıkesir   /   Tel: 0 266 312 56 60 - 0 266 312 15 17   /   Faks: 0 266 312 22 83   /   Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.