2.Türk-Yunan Ticaret ve Kültür Festivali'ne Katıldık

22-26 Haziran tarihlerinde Midilli’de düzenlenen “2. Türk-Yunan Kültür ve Ticaret Festivali”ne katıldık.

AYTUGEB’le beraber katıldığımız festivalde açtığımız Ayvalık standı ziyaretçiler tarafından büyük ilgi gördü. 2.kez katıldığımız festivalde Ayvalık’ı tanıtan kitapçıkları ve üyelerimizin broşürlerini binlerce ziyaretçiye dağıttık.
Ayvalık Kaymakamı Nihat Nalbant, Ayvalık Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Rahmi Gençer, Küçükköy Belediye Başkanı Mesut Ergin ve Yönetim Kurulu Üyelerimiz festivale katıldılar ve Midilli’deki protokolle birtakım görüşmeler gerçekleştirdiler.

Ege’nin iki yakasında yer alan Ayvalık ve Midilli arasında son yıllarda gelişen ilişkiler, festivaldeki sıcak havaya da yansıdı. Türk ve Yunan kültürünü temsil eden organizasyonların gerçekleştirildiği festivale Ada halkının yanı sıra, Ada’ yı ziyaret eden turistler de ilgi gösterdi. Ayvalık’ı tanıtan ve Türkçe, İngilizce ve Yunanca basılan broşürlere gösterilen ilgi festivale katılımın hedefine ulaşıldığını kanıtlar nitelikteydi. Özellikle Ayvalık’a alışveriş ve tatil için gelmeyi düşünen ziyaretçiler stand personelimiz tarafından bilgilendirildi.

 

 

Adres: Fevzipaşa Mah. Eski PTT Sokak No:10 Ayvalık - Balıkesir   /   Tel: 0 266 312 56 60 - 0 266 312 15 17   /   Faks: 0 266 312 22 83   /   Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.