8.Meslek Grubu Toplantısı Yapıldı

3 Haziran 2015 Cuma günü yapı, inşaat, taahhüt sektöründe faaliyet gösteren 8. meslek grubundaki üyelerimizle bir kez daha biraraya geldik.  15 Nisan tarihinde yapılan toplantıda üyelerimizin Ayvalık Belediyesi yetkilileriyle biraraya gelme ve sorunlarını iletme isteğini değerlendiren Odamız gerekli mercilerle iletişime geçti ve düzenleyeceğimiz toplantıya katılım sağlanmasını rica etti.

3 Haziran'daki toplantıya Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer ve Ayvalık Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Canan Demirkaya katıldı.

Yönetim Kurulu Başkanımız Benhan İbrahim Kantarcı, Başkan Yardımcılarımız Mehmet Kuran ve İbrahim Sakallı, 8. Meslek Komitesi'nde yer alan Meclis Üyelerimiz Mehmet Sıray toplantıda hazır bulundular.

Önceki toplantıda belirlenen sorunların hepsi tek tek ele alındı ve Ayvalık Belediyesi'nin sorumluğunda olanlarla ilgili Sayın Gençer ve Sayın Demirkaya üyelerimizi aydınlattılar.

Yüksek katılımla gerçekleşen toplantıda üyelerimiz yaşadıkları sorunları yetkililere iletme imkanına sahip oldular.

 IMG 6433

IMG 6437

Adres: Fevzipaşa Mah. Eski PTT Sokak No:10 Ayvalık - Balıkesir   /   Tel: 0 266 312 56 60 - 0 266 312 15 17   /   Faks: 0 266 312 22 83   /   Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.