İzmir Ekonomi Üniversitesi İle İndirim Protokolü

İzmir Ekonomi Üniversitesi İle Odamız arasında Lisans ve Ön Lisans Programları İçin İndirim Protokolü imzalandı.
Protokole göre; Odamızın üyesi olan gerçek kişilerin 1.derece kan hısımları ile tüzel kişi üyelerin temsil ve ilzama yetkili temsilcisi olup aynı zamanda son 1 yıldan bu yana ortaklığı olan kişilerin 1. derece kan hısımlarına yıllık öğrenim ücretinde % 15 indirim uygulanacaktır.

Bu indirim öğrencilerin öğrenimine devam ettiği normal öğrenim süresi için geçerli olup yaz okulları ve yurt ücretleri ile uzayan öğrenim dönemlerini kapsamaz.

Bu indirimden yararlanmak isteyen üyelerimiz İzmir Ekonomi Üniversitesi'ne şu belgeleleri ibraz etmelidirler:

- Gerçek kişiler için Oda Kayıt Belgesi

- Tüzel kişiler için "son 1 yıldır ortak olduklarını gösteren belge ile tüzel kişiliği temsil ve ilzama yetkili olduklarını belirten belge

- İndirim hakkından yararlanacak öğrenci ve ebeveynlerinin nüfus fotokopileri.

İndirimden yararlanmak isteyen öğrencilerin, kesin kayıt sırasında veya en geç Ekim ayı sonuna kadar ilgili belgelerini Üniversitenin Mali İşler Müdürlüğü'ne vermeleri gerekmektedir. İndirimler takip eden dönemden itibaren uygulanır ve Güz dönemine ait indirim Bahar dönemi ücretlerine yansıtılır.

İzmir Ekonomi Üniversitesi logosu

 

Adres: Fevzipaşa Mah. Eski PTT Sokak No:10 Ayvalık - Balıkesir   /   Tel: 0 266 312 56 60 - 0 266 312 15 17   /   Faks: 0 266 312 22 83   /   Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.