BAŞKANIMIZ MUSTAFA BÜYÜKÇIVGIN AYVALIK POLİS MORAL KAMPINDAKİ AÇILIŞ VE PLAKET TÖRENİNE KATILDI

22 Ocak 2019 Salı günü Ayvalık Polis Moral Kampında gerçekleşen ve Balıkesir Valisi Ersin Yazıcı'nın da katılmış olduğu Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne bağışlanan 5 araç için teslim töreni yapıldı. Ayvalık ilçesinde faaliyet gösteren işletmeler ve kuruluşlar tarafından, Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğünün daha etkin ve verimli hizmet verebilmesi adına, emniyet müdürlüğüne 4 yeni araç ve 1 adet motosiklet bağışlandı. Ayvalık'ta faaliyet gösteren işletmeler ve kuruluşlar tarafından hibe edilen 5 yeni araç, Ayvalık İlçe Emniyet Müdürlüğü bünyesinde kullanılmak üzere düzenlenen tören ile hizmete sunuldu.

Bağışta bulunan kuruluşların yetkililerinin de hazır bulunduğu törende şükran duygularını ifade eden Vali Yazıcı, "Bugün sizlerle beraber olmak bana onur veriyor, mutluluk veriyor. Bu araçların ilimize kazandırılmasında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Araçların ilimize hayırlı ve uğurlu olmasını temenni ediyorum." diye konuştu.

ATO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Büyükçıvgın da törene katılarak Vali Yazıcı'dan plaket teslim aldı ve teslim kurdelesini keserek hayırlı olsun dileklerini iletti.

7 9

12

Adres: Fevzipaşa Mah. Eski PTT Sokak No:10 Ayvalık - Balıkesir   /   Tel: 0 266 312 56 60 - 0 266 312 15 17   /   Faks: 0 266 312 22 83   /   Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.