AYVALIK’TA KAYMAKAM GÖRGÜLÜARSLAN ÖNCÜLÜĞÜNDE GÜVENLİK TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Ayvalık Kaymakamı Sayın Gökhan Görgülüarslan'ın talimatıyla başlatılan Güvenlik Toplantısı 26 Nisan 2019 Cuma günü Ayvalık Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü konferans salonunda gerçekleştirildi.
Kaymakam Görgülüarslan'ın öncülüğünde; Ayvalık Ticaret Odası Başkanı Mustafa Büyükçıvgın, daire amirleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, mahalle muhtarları ve kalabalık bir vatandaş topluluğunun katıldığı toplantıda ilçe genelinde yaşanılan sorunlar tespit edilirken, bu sorunların ortadan kaldırılmasının da yolları arandı.
Toplantıda, özellikle turizm sezonlarında Ayvalık'ın giriş çıkışları ile ilçenin cazibe merkezi konumundaki Cunda Adası girişinin kontrol altına alınarak bu noktalara plaka tanıma sisteminin konuşlandırılmasının gereğinden bahsedildi.

daire amirleri-1 daire amirleri-2

daire amirleri-3

Adres: Fevzipaşa Mah. Eski PTT Sokak No:10 Ayvalık - Balıkesir   /   Tel: 0 266 312 56 60 - 0 266 312 15 17   /   Faks: 0 266 312 22 83   /   Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.