ZİRAAT BANKASI YETKİLİLERİ İVME KRESİ PROGRAMINI TANITTI

25 Haziran 2019 Salı günü Ziraat Bankası Balıkesir Bölge Temsilcisi Kahraman Turcan, Ziraat Bankası Satış ve Performans Yöneticisi Ahmet Pehlivan, Ziraat Bankası Ayvalık Şube Müdürü Emine Kıran, Ziraat Bankası Altınova Şubesi Müdürü Barış Gülşen ve Ayvalık Ziraat Bankası Personeli Aytekin Aydın Yönetim Kurulu Başkanımız Mustafa Büyükçıvgın'ı ziyaret etti.

Ziyarette Ziraat Bankasının Makine Teçhizat ve Üretim Destek Paket Programı tanıtımı hakkında görüşüldü. Başkanımız Büyükçıvgın hazırlanan bu destek paket programının üretime yeni başlayacak ya da mevcut üretimine yeni makine ve teçhizat ekleyecek imalatçı ve sanayici sektörümüze enflasyona endeksli kredi imkanı tanıması sayesinde ülkemizdeki cari açığın kapatılmasına ve hem üreticimize hem de ülke ekonomisine büyük katkı sağlayacağına inandığını belirtti. Başkanımız Büyükçıvgın böyle bir programı tanıttıkları için Ziraat Bankası yetkililerine teşekkürlerini iletti.

Programın detaylarını öğrenmek için tıklayınız.

25 haziran ziraat bankası2

 

Adres: Fevzipaşa Mah. Eski PTT Sokak No:10 Ayvalık - Balıkesir   /   Tel: 0 266 312 56 60 - 0 266 312 15 17   /   Faks: 0 266 312 22 83   /   Eposta: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.